Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Моя улюблена пора року PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Моя улюблена пора року

Мені важко сказати, яка пора року для мене - улюблена. Колись я дуже любила зиму. Можливо, це було пов'язано з дитячим очікуванням першого снігу, з захватом від сюрпризів, на які так щедра зима. Пам'ятаю зимовий ранок, коли після обридлого затяжного дощу несподівано вдарив сильний мороз. І весь світ змінився, став казковим. Ось схилилися під вагою стеклярусного наряду берези, а ось на підстрижених кущах кришталевим фонтаном зметнулися тонкі пагони, переливаючись в променях ранкового сонця всіма барвами веселки. Але самим чудовим видовищем здалася мені зелена трава, кожну стеблинку якої, закутий в прозору трубочку-футляр, різко контрастував з чорно-білими силуетами дерев. Боже мій, як це було красиво! Хоча ні, мабуть, мені більше подобається весна, особливо рання, коли небо набуває якийсь пронизливо-блакитний відтінок, пахне талим снігом і ніжним ароматом перших пролісків. А в душі народжується радісне хвилювання - передчуття або очікування чогось нового, невідомого... може бути, зустріч з цікавою людиною. А зараз я більше люблю осінь. Восени природа щедро одягає землю в барвисте вбрання і дарує останнє, таке ласкаве тепло. Запах прілого листя, дим спалюваних гілок, срібні павутинки в прозорому повітрі... І так хочеться насолодитися цим останнім теплом літа, що минає, прогнати несподівано прийшла смуток. І нехай попереду - довгі холодні ночі і зябкие дні, але адже і вони колись закінчаться. І знову прийде весна і радісне очікування чогось нового, незвичайного, дивовижного! Я не знаю, яка пора року для мене - улюблене, улюбленим називають те, що люблять. А я просто люблю світ, у якому живу, час, в якому живу. І прагну жити в гармонії з цим світом, намагаюся бачити прекрасне в ньому. Для мене набагато важливіше - не втратити це бажання відчувати і бачити прекрасне в природі, в людях.

Ещё статьи...