Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір на тему: Клас, в якому я хотів би вчитися
загрузка...
Твір на тему: Клас, в якому я хотів би вчитися PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Клас, в якому я хотів би вчитися

Я уявляю собі світлий, залитий сонцем кабінет. На вікнах - жалюзі, які дозволяють регулювати кількість світла, стеля і стіни пофарбовані в теплі тони, кругом квіти. Кондиціонери освіжають повітря. На кожному учнівському столі - комп'ютер, лампа, добре освітлює робоче місце. Внизу - масажний килимок для ніг і маленька тумбочка для взуття: роззувся, прибрав туфлі - і між справою під час уроку розминай ступні. Словом, все для здоров'я і нічого проти нього. На центральній стіні - лазерна дошка та екран для слайдів. Праворуч - робоче місце вчителя: великий стіл, на ньому - комп'ютер, принтер, сканер, ксерокс, диски. Поруч стоїть місткий книжкова шафа з літературою. Значних розмірів лампа добре висвітлює все це: вчитель - головна дійова особа у виставі під назвою «урок», він на виду, і його роль найскладніша. Біля дальньої стіни - куточок відпочинку з кріслами, журнальним столиком, акваріумом, музичним центром. На перерві можна відпочити, розслабитися прямо в кабінеті. Але все це поки що мрія. Може бути, коли-небудь вона збудеться, і я ще встигну повчитися у такому класі?

Ещё статьи...