Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Як я вчилася плавати PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Як я вчилася плавати

Кожна дівчинка вчиться плавати по-різному: хтось опановує цим способом пересування в басейні під керівництвом інструктора в якій-небудь секції, кого вчать батьки або подруги. Я вчилася плавати у тата. Він використав, за його ж словами, «шокову терапію». Що це таке? Зараз довідаєтеся! Тато довго показував мені, як треба рухати руками і ногами під час плавання. Але як тільки справа доходила до води, все стопорилось: я боялася глибоких місць. Мені здавалося, що ось-ось забуду все, чого навчав тато, і піду каменем на дно. - Пішли поплаваємо на човні, - запропонував якось тато. Погода стояла чудова: на озері ні зморшки, тиша й гладь, небо синє, качки крякають в очеретах - саме час покататися на човні, подивитися на поплавці, на те, як тато ловить рибу. Я погодилася з задоволенням. Ми були вже на середині озера, де глибина в кілька метрів, коли човен раптом накренилася і перекинулася! Я опинилася у воді і почала верещати. Тону! Де рятівне дно? Мимоволі я згадала вивчені руху, і ось я вже йду! Незручно, негарно, немов собачка яка, але - пливу! Дивлюся, а тато поряд, страхує мене. Потім я дізналася, що човен перевернувся не випадково: тато спеціально поставив мене в такі умови, що я змушена була попливти. «Важко в навчанні - легко в бою», - говорить прислів'я. Її правоту я дізналася на власному досвіді!

Ещё статьи...