Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір на тему: Якою повинна бути шкільна перерва і чому?
загрузка...
Твір на тему: Якою повинна бути шкільна перерва і чому? PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Якою повинна бути шкільна перерва і чому?

Шкільна перерва повинна бути такою, щоб можна було повністю відпочити від уроку і підготуватися до наступного. Як же цього домогтися? По-перше, шкільна перерва повинна бути веселою: в коридорах повинна неголосно грати різноманітна музика, сучасна і класична; повинні розігруватися смішні і коротенькі подання; по шкільному радіо повинні звучати веселі оголошення і жарти. По-друге, під час шкільної перерви учні повинні мати можливість розслабитися: посидіти біля фонтану, зайти до психолога, подивитися на плаваючих рибок в акваріумах, послухати папужок, які будуть сидіти в клітинах прямо у фойє. Я б із задоволенням допоміг створити такі умови в школі, думаю, багато хлопці теж принесли б пташок і рибок, охоче брали участь у радиопьесах і уявленнях, позичили б школі свої кращі компакт-диски із сучасною музикою. Якби я був директором школи, я б зробив все для того, щоб перерва була одним із самих чудових моментів шкільного життя.

Ещё статьи...