Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір на тему: Кімната, в якій я хотів би жити
загрузка...
Твір на тему: Кімната, в якій я хотів би жити PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Кімната, в якій я хотів би жити

Своя кімната у мене є, але вона зовсім звичайна: стандартний набір меблів (шафа, ліжко, стілець, стіл), звичайні шпалери в смужку, нічим не привертають увагу стелю, вікно і рипучі двері. А я хотів би жити в який-небудь незвичайної кімнаті. Навіть двері всім своїм виглядом повинна говорити про те, що ми увійдемо зараз в якусь казку. Нехай ця двері розсувні, а дверні ручки - у вигляді маленьких фігурок якихось тварин. Ось ми розсунули двері і увійшли в кімнату. Над головою ми бачимо... зоряне небо! Стеля являє собою чорну дзеркальну поверхню з крихітними світильниками у вигляді зірок, яскравість яких можна регулювати спеціальним вимикачем - робити зірки яскравим, як Сонце, або, навпаки, млявими, ледь видимими, немов справжні зірочки. Тепер звернемо увагу на стіни. Вони теж казкові, фантастичні: на фотошпалерах зображені різні пейзажі. На одній стіні ми побачимо справжні джунглі: ліани, величезні дерева, мавпи, незвичайні квіти... На іншій стіні інша картина: пісок і камені, а вдалині оаза з пальмами, схожий швидше на міраж. На передній стіні, навколо вікна, перед нами постає російська природа: плакучі верби над річкою, на горбочку білі берізки. Озирнімося і побачимо навколо дверей білі льоди, синє небо і пінгвінів - схоже, це Антарктида! Але де ж меблі? Кімната абсолютно порожня. Дістаю з кишені пульт дистанційного керування, натискаю на кнопку. З'являється ліжко з водяним матрацом. Доторкаюся до наступної кнопки - з підлоги виростає письмовий стіл з монітором комп'ютера. Натискання інших кнопок призводить до того, що в стінах відкриваються дверцята вбудованого шафи для одягу, книжкові полиці. Спробую натиснути на цю зелену кнопку. Клац! В кімнаті знову нічого немає. Вікно являє собою суцільне скло. Немає ні ручок, ні кватирок. Але все це обов'язково з'явиться після натискання відповідних кнопок на чарівному пульті! Мені дуже хотілося б жити в такій дивній кімнаті!

Ещё статьи...