Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір Моя улюблена пора року - весна PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Кажуть, у природи немає поганої погоди. Кожна пора року по-своєму прекрасна. Природа змінює свої шати, а у нас з'являються можливість різноманітно проводити час. Є на землі місця, де не буває, наприклад, сніжної зими. А адже це означає, що живуть там люди які не можуть покататися на санях, пограти в сніжки, побачити засніжені дерева. Добре, коли пори року змінюють один одну і дарують нам свою красу.

І все-таки, моя улюблена пора року - це весна. Весна хороша з багатьох причин. По-перше, навесні вже тепло, але ще не жарко. Можна довго перебувати на свіжому повітрі, не ховаючись при цьому в теплий одяг. Можна ходити гуляти і милуватися пробудженням природи. Краса весняної природи особлива. За три місяці відбувається стільки змін навколо! Спочатку сходить зимовий покрив снігу і льоду. Потім з'являється зелена травичка і перші квіти, а на деревах набухають бруньки. Потім настає моя найулюбленіша пора - пора цвітіння садів.

В останній весняний місяць зацвітає безліч різноманітних кольорів - тюльпани, бузок, конвалії, троянди... Все навколо зелено-зелено. Співають птахи на гілках дерев, а погода стоїть тепла і сонячна. Тоді люди виходять на пікніки на природу. З кожним днем відчувається наближення літа.

Весна - прекрасна пора тепла, цвітіння та оновлення природи!

Ещё статьи...