Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Весняний ліс PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Весняні канікули - пора сонця і веселого настрою. Природа починає потихеньку оживати і в повітрі починає пахнути весною. Що може бути чудеснее весняного свіжого вітерця в тихому лісі?

В один чудовий сонячний день, я вийшла на прогулянку, і вирішила пройти в глибину лісу, де колись збиралися всі разом з друзями на пікнік. Я пішла по вузькій стежині вперед, потім повернула праворуч біля великого дуба, кора його була товста, а гілки тяглися вгору до неба, і лише вітерець трохи похитував тоненькі гілочки верхівки. І ось вона, сунична поляна! Навіть в інший час року ця поляна прекрасна! Присівши на невеликий пеньок я стала згадувати, той самий день, день пікніка. Я згадала всю картину до єдиного моменту, не дивлячись на те, що це було давно. Я згадала, як, не встигнувши прийти, ми відразу ж вляглися на м'яку траву, ніжну через ранкової роси. Сонце світило ще сильніше, і ось, лежачи на прохолодній землі, я відчувала це тепле сонце по всьому тілу, і радість, безмежна радість! І ось сидячи на пеньку, я знову відчула це тепле сонце, дурманний запах суниці, красиві метелики і трохи прохолодний вітерець.

Ещё статьи...