Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Як я провела літо PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Літо - це маленька частинка нашого життя. Кожен змінюється разом з природою, плаче разом з проливним дощем і веселиться з яскравим сонцем. І мій настрій теж змінюється з природою.

Одного разу в яскравий сонячний літній день я вирушила в ліс, просто погуляти ... Я багато думала про все, що спаде на думку. І сама не помітила, як вийшла на красиву галявину, де стояла одна єдина висока сосна. Як не дивно я вже була в цьому місці, але чому то не помічала всієї краси. Я підійшла ближче до сосни і стала її роздивлятися, вся кора цього дерева була настільки красива, і глибока, що дув на мене вітер неначе втискуються в це життя. Вся ця кора як океан з безліччю хвиль, куди мене заманив грайливий вітер. Раптом я зрозуміла всю таємницю самотності, коли блукаєш серед лісів і полів, вдумуючись все більше в сенс життя. Все те, що творилося зовні, я просто не розуміла, суєта - як темні окуляри нічого не бачиш і не помічаєш. Я зрозуміла, що таке друг, я зрозуміла, що він у мене є. Я зрозуміла, що дружба дорожча срібла і золота, дружбу не купиш за гроші, і обманом не захопили. Цей день найщасливіший, розкрив мою душу, нарешті, то я дізналася хто я! Я побачила всі свої страхи, всі свої перемоги, і програші. Нарешті то - я знайшла себе.

Не у всіх, виходить, знаходити власне я, але коли - не будь, це трапиться, і ви відчуєте безмежну радість, і свободу. У моєму житті з'явився друг справжній і незамінний.

Ещё статьи...