Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Літо - моя улюблена пора року PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Коли мені в школі задали написати твір про моєму улюбленому пори року, я вагався недовго. Так, мені подобається золота осінь, білосніжна зима. Я люблю також весну, коли цвітуть дерева. Але моя найулюбленіша пора року - це літо!

Особливо я люблю прихід літа. Це пора, коли спека і задуха ще не панують над містами і селами. Навколо багато квітів. І навіть білі «свічечки» ще світяться на каштанах. Вечорами тепло, але дме свіжий вітерець. Не сидиться вдома, хочеться гуляти, веселитися. І люди навколо теж відчувають щось подібне: у всіх святковий, піднесений настрій.

Під час літніх канікул можна досхочу порадіти життю: подорожувати, купатися на пляжі, грати у футбол, баскетбол або бадмінтон, кататися на велосипеді. Є багато часу читати книги, які захочеться, а не тільки за шкільною програмою. Є час вільно посидіти за комп'ютером, але цим не варто захоплюватися. Адже надворі стоїть прекрасна пора року, не можна втрачати ні хвилини!

Звичайно, влітку часто буває жарко і задушливо, особливо у великому курному місті. Але мені ніяк не хочеться проміняти це тепло на зимові холоди! Ні за що не хочу влазити в дублянку і чоботи!

Літо мені подобається не тільки тому, що влітку я відпочиваю на канікулах. У цей час року природа така щедра на дари: овочі, фрукти, ягоди. Першою поспіє черешня. Потім дозріє темна солодка вишня, а далі ... Краснобокий яблучка, виноград, сливи ... Правда, я люблю літо за те, що серед інших пір року воно саме щедре до нас!

Ещё статьи...