Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Літо PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Літо - це, напевно, те, про що мріють всі школярі на заняттях. Будучи школяркою, я постійно чула молитви про літо. І нарешті, коли воно настає, приходить пора нудьги і духоти. Лише іноді деякі мої однолітки виходять з дому. Але пару раз погуляти вони сходять. Я теж намагалася не втрачати час дарма і зібралася на вулицю!

Я покликала всіх, з ким добре спілкуюся, тим самим витягши їх з будинку. Ми ходили по бордюрах вулиць, оглядали цікаві плакати, мріючи сходити на який-небудь концерт улюбленої групи, гуляли містом без точного маршруту і насолоджувалися спекотним літом. «Літо має бути веселе», - з подібними словами ми побігли на дитячий майданчик, як не дивно на ній нікого не було, адже в найспекотніший час доби там мало кого побачиш. І ось, згадуючи дитинство, ми гойдалися на гойдалках, з'їжджали з гори, їли фруктовий лід, насолоджуючись своїм заслуженим відпусткою. Все ж добре, коли розумієш своїх друзів і знайомих, знаходиш спільні теми для розмов і відчуваєш себе з ними спокійно! Такі друзі у мене на щастя є, їх може і не багато, але вони дійсно дуже хороші! Погулявши до вечора, ми зібралися додому, всі хором проводжали один одного до будинку, звичайно ж, пройшовши весь місто, ми втомилися і прийшовши додому, ми сіли всі за комп'ютер і пішли в черговий раз в соціальні мережі!

Ця прогулянка мені дійсно запам'яталася, адже ми були всі такі щасливі без секретів і таємниць, гуляли і раділи, іноді в такі моменти ти розумієш, що отримав дуже важливий урок в житті: ЖИТИ, а не ВИЖИВАТИ!

Ещё статьи...