Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Літо PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Занудившись цим спекотним літом вдома, я вибралася на вулицю, де мене зустріло яскраве сонце і теплий вітер. Я попрямувала у бік входу в ліс, про щось думаючи. Я навіть не помітила, як підійшла до тієї стежці, яка вела мене в ліс.

Гуляючи по тій доріжці, я оглядала дерева, дивилася, як ростуть на них листя, як би це дивно не звучало! Стоячи на пагорбі, я озирнулася і вирішила піднятися наверх .... Звідти я змогла спостерігати весь ліс, місто, я бачила свій будинок. Від сильного вітру я заплющила очі і ось, до мене прийшло якесь світле спогад. Як - то по телевізору я натрапила на один хороший фільм, там було море. Справжнісіньке море! Таке синє-синє, найкрасивіше море з усіх, що я бачила! Раптом на кілька секунд я відчула, як мої ноги провалюються в гарячий пісок! Я побігла до води і відчула прилив теплою морської хвилі. Раптом я вдихнула такий свіже морське повітря! Здавалося, що чистіше його на світі білому ні! Повне розслаблення і на пару хвилин я просто стояла на місці, відчуваючи, як мене обіймають сонячні промені добра, світла, тепла, любові! Щирої любові!

Мені сильно захотілося на море, подовше посидіти на тому місці, де відчуваєш прилив сил, енергії, де хочеться лягти і не вставати, любити і не боятися! Жити, а не страждати! Я хочу туди, я хочу на море, на самотній пляж на якому я зможу побути в тиші і повному спокої, наодинці з собою, своїми думками, своїми почуттями!

Ещё статьи...