Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Літо PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Літо викликає у мене приємні асоціації: сонце, море, пляж, пісок. Але чи всім вдається вирватися на курорти за кордон і побачити всі ці мрії власними очима? Мені вдалося втілити іншу свою мрію!

У цей жаркий спекотний день я сиділа вдома і дивилась в монітор, вирішивши погуляти, я почала телефонувати друзям. Виявилося що всі мої однокласники і друзі, з якими я часто гуляю, роз'їхалися по дачах або курортам. Недовго думаючи я одяглася і вийшла на вулицю. Відразу ж мене зустрів ледве почуттями вітерець, він подув мені легенько на волосся і закинув їх за плечі. Я йшла назустріч вітру в бік найближчого лісу. Там, сівши на траву я побачила приголомшливий вид на мою вулицю, я бачила пару будинків і, насолоджуючись видом, згадувала кожен момент свого життя, думала, чи добре я живу? Всякі різні думки мені приходили в голову, і ось, я встала і пішла по знайомій мені стежці, вона вела вглиб лісу, я була там кілька разів зі своїм батьком, він показував мені своє таємне місце. Я ходила туди зі своєю мамою, ми сиділи і часто там розмовляли. Це місце я пам'ятала, пам'ятала той захід, який зустріла з татом, і мені стало як то сумно. Сумно від того що ті часи мені не повернути. З цією сумною думкою я дійшла до кінця стежки і побачила там наше місце. Сонце світило вже не так яскраво, його помаранчеві промені облили мене з голови до ніг, я помацала руками м'яку траву і глибоко вдихнула повітря, відчувався досить терпких запах хвої. Чомусь для мене тепер запах хвої нагадує раннє дитинство.

У своїх найглибших думках я повернулася додому з невеликою шишкою в руках, я поставила їй на стіл і, слухаючи музику, я зрозуміла, що: нічого не можна повернути, можна побудувати, тільки краще!

Ещё статьи...