Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Мої літні канікули PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Успішно склавши іспити, наприкінці травня, я не попрощалася зі школою, а залишилася працювати в шкільній трудової бригаді. Там я працювала вожатою в третьому загоні. У наш загін ходили найменші учні нашої школи-першокласники. З ними працювати було дуже легко. Це були рухливі, веселі, життєрадісні, трохи пустотливі хлопці. Життя нашого табору проходила весело, вона була насичена яскравими розважальними програмами та іншими веселощами. Табірний день у нас, як належить, починався з ранкової гімнастики, після цього ми з хлопцями грали в різні дитячі ігри, малювали, співали, проводили конкурси. Після обіду ми ходили на екскурсії по місту. За табірну зміну ми з хлопцями відвідали парк ім. Миколаєва, Лакреевскій ліс, затока і багато інше, не менш цікаві місця нашого міста. Також мені запам'яталося, як до нас у табір приїздив театр з виставою «Віні-Пух та його друзі». Дітям ця картина дуже сподобалася, а після того, як театр поїхав, ми й самі не раз ставили подібні сценічні постановки, в яких брали участь самі хлопці.

Але от червня наближався до кінця, табірна зміна закінчувалася. Пора було прощатися з веселою табірної життям, і полюбилися вже мною хлопцями. Але не тільки мені було сумно через це, я бачила також, як переживають хлопці. Вони дуже сильно полюбили за місяць свій загін, табір і тепер їм не хотілося розлучатися з ним.

Так я провела свій перший місяць літа.

У липні я поїхала в село. Там я прожила близько трьох тижнів. Я допомагала бабусі по господарству, ходила купатися на річку, ходила разом з дідусем на рибалку, доглядала за його кроликами, яких він розводить вже багато років.

У селі жити мені сподобалося. Там все не так, як в місті. У селі повітря чисте, свіже, тут немає суєти і міського шуму. У селі все по-іншому. Там набагато приємніше, спокійніше і легше жити. Мені здається, що тут жити можна скільки завгодно-не набридне.

Але наближався серпень, і мені потрібно було їхати додому, так як на початку серпня ми з родиною запланували поїздку до наших близьких знайомих в Волгоград.

П'ятого серпня ми вирушили в дорогу. Дорога нам стояла далека. І ось ми приїхали в Волгоград. Перший свій день відпочинку в місті ми провели в колі друзів, а на ранок наступного дня ми вирушили на екскурсію. Наші друзі не могли показати своє місто, так як вони самі переїхали жити в Волгоград лише наприкінці червня і тому погано знали ще місто. Ми вирушили всі разом на екскурсію по місту на спеціальному туристичному автобусі. Від екскурсовода ми дізналися історію створення міста. Я дуже багато дізналася цікавого і нового про героїчне минуле цього міста. Тут про історію нелегкого життя Волгограда в минуле нагадують десятки пам'ятників і пам'ятних місць. Це відомі Мамаєв Курган, Музей-панорама «Сталінградська битва» і багато інших пам'ятників, які справили на мене велике враження. У Волгограді майже всі пам'ятники присвячені людям, загиблим у ВВВ. Коли я тільки приїхала в Волгоград і побачила кілька пам'ятних місць, я відразу відчула якесь неприємне почуття. У будь-якому куточку цього міста-героя особливо ясно усвідомлюється вся трагедія війни, тут кругом звучить як би відлуння війни. Але незважаючи на це, місто мені сподобався, адже саме своїми пам'ятниками на військову тематику він цікавий. Через кілька днів ми виїхали назад в Чебоксари.

Наближався вересень. Я стала потроху готуватися до школи. Купила необхідні канцелярські приладдя. Згадувала шкільну програму, повторювала правила, вирішувала завдання, читала книги.

Так от і не помітно пролетіло літо. Мені здається, що я провела своє літо добре. Я дуже рада, що змогла відпочити перед нелегким навчальним роком.

Ещё статьи...