Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Пам'ятний день моїх літніх канікул PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Літо - саме приємне пору року, але його завжди не вистачає. Здається, тільки почали відпочивати, розслабилися, а непомітно настає 1 вересня - школа на носі. Дуже шкода буває, що канікули скінчилися. Починаєш згадувати про те, що було, про сонце, про зелені.

У липні цього року ми з мамою їздили на море в чудовий місто Сочі. Звичайно, сонце, пляж, чайки, морський прибій - запам'яталося багато чого. Але з усіх поїздок мені особливо запам'яталася одна. Рано вранці з нашого готелю зібралася екскурсія в одне з найвідоміших сочинських місць - на Мацесту. Це велика будівля, виконане в давньогрецькому стилі: з численними колонами, скульптурами з мармуру. У головному архітектурному спорудженні були дуже красиві колони і дивовижний різьблена стеля. Це великий зал, де можна відпочити і втамувати спрагу газованою водою. Існує легенда, за якою тутешня дівчина на ім'я Мацеста добровільно принесла себе в жертву, вийшовши заміж за гарного духу, щоб він вилікував цілющою водою її батьків. З тих пір знають всі: її назвали на честь благородної дівчини. Мацеста лікує опіки, рубці, хвороби суглобів і багато інших.

Мені дуже сподобалася ця екскурсія на знамениту сочинську Мацесту, цілющість сірководневої води. Мене захопила винахідливість архітектурної задумки, простір будівлі і, звичайно ж, шляхетні люди, які захотіли створити такий центр, як Мацеста.

Ещё статьи...