Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Літо в таборі PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

На літніх канікулах я їздив відпочивати до табору «Сонячний». Знаходиться він на березі Азовського моря, в сосновому бору.

У нашому таборі було 12 загонів, а я потрапив в п'ятий. Вожаті Данил Іванович, Світлана Ігорівна та Ганна Володимирівна жартома називали нас «піонерами».

Ще в «Сонячному» чотири зміни, кожна по 18 днів. Я приїхав якраз на найкращу: третій. Перші дні я ще нудьгував по будинку, але скоро табірні справи захопили мене цілком.

Кожен день у нас відбувалося багато цікавого: різні концерти та конкурси. Наприклад, ми відзначали «День Нептуна» і майстрували маски, капелюхи і прикраси з пластикових обгорток, старих блискучих дисків, кольорового паперу. Потім ми вбиралися в русалок, рибок, водяних, навіть у «губку Боба», танцювали і співали.

У таборі працювало кілька гуртків. Дівчатка шили м'які іграшки, плели бісерні прикраси. Я ходив на ліплення з глини і в комп'ютерний клас.

Було дуже весело на море. Шкода, що купатися довго не дозволяли вожаті. Але зате ми грали в волейбол на піску. Вечорами ми ходили з вожатими на дискотеку і вічно спізнювалися на початок через дівчаток, які довго збиралися і фарбувалися.

Остання ніч у таборі була «королівської». У ту ніч ми пішли мазати дівчат зубною пастою. А вони нас чекали і як підняли вереск! Взагалі в таборі траплялося багато смішного. Наприклад, одного разу з нами в їдальні обідав хлопчик. А потім виявилося, що він забрів з сусіднього табору.

Ми обмінялися з друзями по табору телефонами, а потім ще знайшли один одного в Інтернеті. І тепер спілкуємося, згадуємо «Сонячний». Хочу туди знову!

Ещё статьи...