Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Моє літо в селі PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Влітку я відпочивала в селі у дідуся. Рибальське село Виселкі знаходиться в Архангельській області, тому влітку там не жарко і московської спеки я анітрохи не відчула.

З першого свого дня перебування в Висілках і до останнього я займалася звичайними справами: бігала з хлопцями на берег моря (село розташувалася біля самого Білого моря), там ми гуляли і грали, бігали в ліс по ягоди, допомагали дорослим розплутувати мережі і перебирати улов риби . Ще я ходила зі своєю подружкою Танею в покинуту церкву на березі.

Церква, хоча і занедбана, дуже красива: білі кам'яні стіни, вузькі вікна-бійниці, стіни всередині розписані прекрасними картинами на біблійні сюжети. Правда, розпису пообтерлісь і обсипалися, але більшу частину зображень я розгледіла досить добре.

Крім походів по околицях, я також допомагала бабусі з дідусем по господарству: годувала домашніх тварин (у дідуся їх дуже багато, тут і кури, і свині, і навіть перепілки), мила підлоги в будинку, допомагала лагодити дах. Пізніми вечорами ми дивилися по телевізору різні передачі, хоча дивувало малу кількість каналів-всього п'ять. Це було незвично для мене, я звикла клацати по дванадцяти каналах.

За літо мені так полюбилася життя в селі, що наприкінці серпня, коли тато приїхав за мною, я з тугою покидала милі Виселкі.

Ещё статьи...