Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Як я провів канікули (твір-розповідь) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Закінчилося літо. А з ним закінчилася улюблена пора всіх школярів - літні канікули.

Ці канікули я провів у дідуся в селі. Село називається Хорошево. Напевно, вона називається так тому, що в Хорошево все хороше: ліси і поля, сади і городи, річка і озеро і, звичайно ж, люди.

Щоранку ми з дідусем вставали дуже рано, випускали з сараю курей і курчат, годували їх. Мені подобалося самому діставати з гнізда тільки що знесене курочкою яєчко. Потім я годував собаку-дворняжку по кличці Дружок, а дідусь йшов працювати в город. Я допомагав дідусеві збирати ягоди: агрус, чорну і червону смородину, малину.

Сніданок ми з дідусем готували самі. Потім дідусь знову вирушав у город, а я наводив порядок в будинку і у дворі.

Іноді я ходив зі своїм другом Сашком на річку. Ми плавали, пірнали, перекидалися в юде. Ловили рибу. На березі річки загоряли.

А ще нам подобалося ходити в ліс. У лісі ми збирали шишки, суницю, гриби. Кілька разів ми зустрічали в лісі білочку і їжачка, чули зозулю.

Ще мені подобалося грати в шахи з дідусем, допомагати йому варити варення з зібраних ягід або смажити рибу на вечерю. Увечері я завжди допомагав дідусеві поливати город. А потім ми з Сашком і іншими хлопцями грали на спортивному майданчику. Особливо я любив грати в хованки.

На канікулах було дуже весело і цікаво.

Ещё статьи...