Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуКуди б я хотів поїхати влітку (твір-роздум)
загрузка...
Куди б я хотів поїхати влітку (твір-роздум) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Коли настало літо, мама запитала, куди б я хотів поїхати. Звичайно, можна поїхати в спортивний табір. Там би я щодня займався спортом. Познайомився б з новими друзями Отримав би багато нових вражень. А які цікаві екскурсії, веселі турпоходи, спортивні ігри бувають у таборі!

А ще можна поїхати в село до дідуся. Добре влітку в селі. Свіжі овочі прямо з городньої грядки. Ягоди і фрукти - всього досхочу. Тепле парне молоко. Можна піти з хлопцями на річку. Позасмагати, поплавати. А вже якщо підемо в ліс, обов'язково повернемося з кошиками, повними грибів, горіхів, ягід.

У селі добре! А на море - краще! Що може бути прекрасніше безмежного синього моря, його високих хвиль з білими «баранчиками»! Дух захоплює, коли морська хвиля піднімає тебе і несе в море. А незвичайний морський загар?! Цілюще морське повітря! Морська вода теж лікувальна. Тільки на море можна побачити крабів, медуз, величезних черепашок-рапанів. А прогулянки на катері?! Тільки тут можна побачити величезні пароплави і кораблі. Тільки тут можна зустріти справжніх матросів в смугастих футболках до безкозирках. Тут можна побачити капітана в білому кітелі з справжнім кортиком на боці.

Вирішено - їдемо до моря!

Ещё статьи...