Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір на тему Моя улюблена пора року - літо
загрузка...
Твір на тему Моя улюблена пора року - літо PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Коли мені в школі задали написати твір про мою улюблену порі пору, я вагався недовго. Так, мені подобається золота осінь, білосніжна зима. Я також люблю весну, коли навколо буяє зелень і цвітуть дерева. Але моє найулюбленіше пору року - це літо! Особливо я люблю прихід літа. Це пора, коли спека і задуха ще не панують над містами і селами. Навколо багатьох кольорів. Ще навіть білі «свічки» на каштанах світяться. Вечорами тепло, але повіває свіжий вітер. Не сидиться вдома, хочеться гуляти, веселитися. І люди навколо відчувають щось подібне: у всіх святкове, піднесений настрій. Під час літніх канікул можна досхочу порадіти життю: страннічать, купатися на пляжі, грати у футбол, баскетбол або бадмінтон, кататися на велосипеді. Матися час читати всі книжки, які заманеться, а не тільки за шкільною програмою. Матися час вільно посидіти за комп'ютером, але цим не варто захоплюватися. Адже варто прекрасна пора року, не можна втрачати ні хвилини! Звичайно, влітку часто буває спекотно і незатишно, особливо у великому запилених місті. Але мені жодним чином не хочеться проміняти це надлишкове тепло на холодні холоду і теплі валянки! Літня спека тільки нагадує про те, що потрібно облагороджувати місто, висадити дерева для тіні. Літо подобається мені не тільки тому, що влітку я зазвичай відпочиваю на канікулах. У цей час року родюча природа така щедра на свої дари: овочі, фрукти, ягоди. Першою дозріє черешня. Потім дозріє темна солодка вишня, а далі. Сонячні абрикоски, червонобокі яблучка, виноград, сливи. Дійсно, я люблю літо за те, що серед інших пір року воно щедріше всього до людини.

Ещё статьи...