Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Парк восени PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Я люблю осінь за її неповторний тонкий запах озону, мокрого асфальту і солодкуватого вмирання. А повітря стає одночасно матеріальним і в той же час дивно прозорим, кристально прозорим. І ця поетична смуток неминучого вмирання, немов ти бачиш інший - застиглий і прекрасний - мир. І кожен раз чекаєш осені. Заходиш в парк. Падає осінній дощ, теплий, свіжий. Вже закінчується осінь, скоро настане зима. У берізки важко знайти зелене листя. Берізка дуже красива. Хоч у неї немає листя, але він красива гілками. Вся природа відчуває наближення зими. Ідеш по алеї по різнобарвному килиму, а під ногами чується шелест опалого листя. Це листочки прощаються з нами до весни. Птахи співають свою останню пісню про літо - вона трохи сумна, бо скоро прийде зима і настануть холоди. Дощ теж звучить по-іншому. Мені дуже подобається, сидячи в теплому затишному будинку, слухати різноманітну музику дощу, який барабанить по карнизах і дахах будинків, не забуваючи стукати в моє вікно. А ще восени вітер особливо любить грати з листям. Під подихом вітру чується пісня кружляють у вальсі листя. Осінь, на мій погляд, найкрасивіше час року. Адже саме осені багато поети, художники та композитори присвячують свої твори. Ще дуже тепло, але вже сумно від запаху цього літа, багатошарового, пряно-кислуватого. Дерева скидають обпалену за літо листя. Здається, що стовбури темніють, вони втомилися і хочуть спати. Невгамовні дрібні павучки з неймовірною швидкістю плетуть павутини, і ти, не бачачи, зриваєш їх пастки. Особливо радісні чомусь птахи. Хтось збирається в дорогу, хтось, од'ївшись за літо, готується до зими, а молоді виводки надзвичайно активні, пурхають, б'ються. Вони ще не знають, що таке зима і не чекають від неї підступів. Я люблю осінь, і люблю гуляти в парку восени.

Ещё статьи...