Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Люблю я осінь PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

З усіх пір року я найбільше люблю осінь. Може, тому чарівний краєвид, який я побачила минулої осені, так запав мені в душу. Золотим жовтневим ранком я йшла через парк і насолоджувалася свіжим вологим повітрям. Чорний від вчорашнього дощу асфальт блищав, а в калюжах відбивалося блакитне небо з пливуть по ньому білосніжними хмарами. Подекуди по воді вже пливли опале листочки, жовті з зеленуватими прожилками.

Доріжка вивела мене на широку галявину, яку оточували клени та липи. На тоненьких стеблинках липові листочки мерзлякувато тремтіли під ранковим вітерцем і, підхоплені його поривом, летіли, м'яко кружляючи по повітрю. Падали вони на щільну яскраво-зелену подушку трави і, застряє в ній, стирчали жовтими кругляшками. На самому краю галявини примостилася рябінка. Між її зеленувато-бурими листочками горіли червоні кетяги ягід. Вони звірками мокрими бочками і були схожі на малесенькі райські яблучка з чарівного саду небудь феї.

Клени тільки почали жовтіти, тому стояли, ніби в золотистому мереживі поверх зеленої одягу. Я слухала їх м'який шепіт і спів птахів у їхніх гілках, і мені хотілося стояти так завжди, хотілося, щоб час зупинився. Пам'ять про це осінньому ранку досі наповнює мене радістю, як би повертаючи назад в той чарівну мить, в той завмерле назавжди час.

Ещё статьи...