Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Осінній листопад - твір PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

У всіх порах року є щось дивовижне, прекрасне і особливе. Але все-таки у кожної людини є своя улюблена пора. Хтось любить тепле сонячне літо, радіючи можливості опинитися на золотистому березі моря, поплескати в блакитних хвилях, просто промчати босоніж по луговий траві. Комусь більше подобається квітуча весна, наповнена різноманітністю веселих фарб і дивовижних запахів. Є й ті, кого зачаровує холодна красуня-зима, сяюча бурульками на дахах і білизною снігових заметів. А я чомусь найбільше люблю осінь. І не така вже це сумна пора, як писав знаменитий поет; і не завжди за вікном дощ і сирість. Для мене осінь - це запах багаття, на якому смажиться ароматне м'ясо; якийсь особливий повітря і абсолютно неповторний «глибокий» світло сонця. Але найголовніше - це царство червоних, багряних, помаранчевих, жовтих фарб. Хіба можуть не зачаровувати погляд ці яскраві кольори осені?! Невже комусь вони навіюють смуток?! Найбільше я люблю пору, коли падає листя, коли можна не поспішаючи пройтися по парковій алеї, шурша золотистими листям і наспівуючи про себе якусь веселу пісеньку. Мені в такий час завжди хочеться співати, шкода, що я не вмію складати пісні. Тобто вмію, звичайно, прості і наївні дитячі пісеньки. А хочеться співати небудь гарне і щоб тільки моя! Нещодавно я теж гуляла в парку і спостерігала, як падають з дерев невагомі листочки.

Ещё статьи...