Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір по картині "Золота осінь" І. С. Остроухов
загрузка...
Твір по картині "Золота осінь" І. С. Остроухов PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

На картині І.С. Остроухова я бачу осінній ліс. Я думаю, художник зобразив вересень, адже саме у вересні все стає золотим.

Надзвичайна тиша і спокій панує в лісі. Тільки на стежці, що веде до лісового озера, сидять дві сороки і здається базікають про щось. Клен м'яко схилив свої гілки. А листя! Жовті, червоні, золотисті! Вони обліпили дерева і лягли строкатим килимом на землю. За стежкою розташувалося кілька вікових дубів, зінуті від вітрів і дощів. Сонце вже не гріє як раніше, але блищить не гірше літнього. Цей невеликий ліс наскрізь просякнутий осіннім настроєм: яскравим, радісним, живим. Красиві дерева радують душу і очей. Так і хочеться побувати в такому лісі. Послухати шелест листя, подихати свіжим, чистим, трохи прохолодним повітрям.

Мені здається, тільки людина дійсно любить природу міг відтворити такий цікавий образ осені. Мені дуже сподобалася ця картина. Вона в будь-який момент зможе підняти настрій і навіяти приємні спогади.

Ещё статьи...