Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуТвір по картині Шишкіна «Осінній пейзаж»
загрузка...
Твір по картині Шишкіна «Осінній пейзаж» PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Одного разу мені на очі потрапила картина з простою назвою - «Осінній пейзаж». Це полотно здається звичайним, але, якщо придивитися, в ньому можна виявити зворушливу простоту, якій деколи так не вистачає. Головним героєм картини Шишкіна «Осінній пейзаж» стає пані Осінь. Вона проявляється в яскравій, урочистій листю, яка надає деревам вид придворних дам і кавалерів. Листя, які впали на темну воду, роблять її схожою на розкішний, але дуже незвичайний, килим, створений самою природою. Вода відвоювала собі більше місця, трохи підтопила своїх сусідів. Картина написана з підвищеним використанням яскравих фарб, які символізують урочистість переходу природи від літа до осені. Здається, що природа хоче попрощатися з теплом красиво, так, щоб це запам'яталося надовго. Правда, трохи затьмарює картину холодна, темна вода, яка відштовхує від себе випадкових купальщиків. Варто тільки підійти до цієї річки - і стає ясно, що сезон купань вже давно пройшов. Полотно викликало в мені суперечливі почуття. З одного боку, мені сподобалася краса осені, яка показана художником так незвично. З іншого боку, так не хочеться прощатися з літом, з безтурботністю. Загалом, картина викликає гостре відчуття захоплення, яке змішується з легкою долею жалю.

Ещё статьи...