Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір-опис осіннього лісу PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Восени дерева в лісі готують собі дійсно святковий, барвистий наряд. Вони начебто урочисто проводжають літо. Яскраво-жовтий, лимонний, багряний, вишневий - які тільки кольору не радують око того, хто йде лісом восени. А деякі дерева і кущі довго-довго залишаються просто зеленими, ніби вони вирішили продовжити літо і ігнорувати осінь.

Ми з батьками також побували в осінньому лісі, щоб відпочити, поспілкуватися з природою, а також подивитися, матися Чи вже гриби.

Світило яскраве сонечко. Здавалося, що сухо, але незадовго до цього пройшов осінній дощик. Тому опале листя під ногами увібрало всю воду. Я розворушив його, а воно мокре, як хлющ. У такій вологому середовищі добре виростають гриби: маслюки, опеньки, сироїжки, білі грибки, лисички, грузді.

Виявилося, що ми приїхали занадто рано: гриби не встигли ще проклюнуться після дощу. Однак ми збирали інші дикі дари природи: лісові горіхи і яскраво-червоний шипшина. Вона росте в лісі на галявинах. Взимку ми будемо пити корисний і смачний чай з шипшини.

На узліссі, де ми відпочивали, гріло сонце. Але в частіше вже було по-осінньому прохолодно. Вже притихли птиці, сховалися комашки. Я бачив лише диких ос, які їли перестиглі гнилі дикі груші, що валялися в траві. Звідки тільки взялися ці оси? Мабуть, у них в лісі матися гніздо.

А ще докучливі павуки заплели павутиною всі проходи в лісі. Вони літали на своїх тонких павутинах, які неодноразово приставали до мого обличчя.

Скоро підуть затяжні дощі, обнажатся гілки дерев. Тим більше хочеться зараз насолоджуватися красивою осінньою погодою і красою різнобарвного лісу.

Ещё статьи...