Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Сніг PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

За що я люблю зиму? Зазвичай я жартую і відповідаю: за те, що взимку у мене день народження. Але насправді - через сніг. Чую слово зима - і перед очима одразу постає картина: темно, яскравий промінь світла від ліхтаря і ці білі сніжинки, які кружляють, кружляють, падають мені на голову, на розкриту долоню, на вії ... Колись давно, коли я була ще маленькою, я порівняла сніг з новорічним конфетті. А це був твір про зиму, таке піднесене, романтичне, яке пишуть у молодших класах завжди на п'ять.

А ще сніг буває скрипучим, коли в морозний день йдеш пізно ввечері або рано вранці і чуєш цей веселий скрип під ногами. Вдень у місті його не почуєш. Інша справа - де-небудь в селі. Але, якщо чесно, я так рідко бачу днем ??зимову природу! Для мене зима - це сутінки. Днем я навіть не відчуваю наближення свят. Напевно, це тому, що вдень над містом видно важкі хмари, з яких сипле білий, всім заважає сніг, на наших очах перетворюється на калюжі на брудному асфальті. А сутінки ... Я думаю, вони загострюють сприйняття всього світу, роблять нас романтиками, і тому сніг стає схожий на діамантову пил. Він сиплеться на голову, на плечі, і народжується відчуття свята.

Ещё статьи...