Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Зимові канікули - твір PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Я дуже сильно люблю зимові канікули. Хоч вони і набагато коротше літніх, зате завжди проходять яскраво і весело. Всі того, що на зимові канікули припадають мої найулюбленіші свята - Різдво і Новий рік. Всі два тижні відпочинку від занять найголовніше святкова атмосфера.

Зимові канікули я зазвичай проводжу вдома, бо на свята до нас приїжджають дідусь і бабуся чи інші родичі. І ми всі разом готуємося до святкування - готуємо смачну їжу і прикрашаємо будинок. А потім всі разом зустрічаємо Новий рік, зазвичай ми всю ніч не спимо.

Але я сподіваюся що цього року мені вдасться побувати в Карпатах. Провести на гірськолижному курорті зимові канікули - це моя давня мрія, покатати на лижах, побачити красу гір взимку власні очі.

Зимові канікули дають нам можливість відпочити від навчання, поспілкуватися з близьким і присвятити час улюбленим заняттям. Взимку, коли холодно, я люблю послухати музику і посидіти з книгою біля вікна. А коли випадає сніг, то я йду гуляти на вулицю. Навколо все біле, здається, що ти потрапив у якийсь інший вимір. Так добре навколо так близько! Можна покататися на ковзанах або злетіти на санках з гори, або навіть зробити снігову бабу, пограти в сніжки. Це завжди весело для всіх - і дітей, і дорослих.

Зимові канікули - прекрасна пора. Шкода, що вони закінчуються швидко, і ми знову повинні повертатися до школи. Але яскраві враження від добре проведеного часу допомагають у нелегкій справі навчання.

Ещё статьи...