Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Новорічні свята твір PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Напередодні Нового року землю вкрила біла сніжна шуба. Засяяли, заблищали сніжинки у світлі ліхтарів. Люди поспішають додому, несуть пакунки з подарунками і смачною їжею.

Якщо зазирнути в освітлені вікна будинків, можна побачити там ошатні ялинки, іграшки та гірлянди, що світяться кольоровими вогниками. А у великих містах біля високих міських ялинок збираються багато людей, які хочуть зустріти Новий Рік на святковому гуляння.

В саму новорічну ніч всі розходяться по домівках, по гостям. Тільки зрідка по темних дорогах проїжджають таксі, світячи фарами. Але я мрію: от би зустріти на засніженій дорозі сани Діда Мороза, якими він розвозить подарунки. Це моя фантазія. Я уявляю ці сани обвішані бубонцями, прикрашені гірляндами. Як у казці, їх везуть двоє чарівних оленів. Усередині саней, серед мішків з подарунками, сидять Снігуронька і Дід ??Мороз.

Може бути, Дід Мороз з Снігуронькою дійсно їздять дорогами під Новий Рік, тільки на сучасних аеросанях. Або в червоному прикрашеному фургончике, там, де мало снігу для саней. І я мрію їх побачити на власні очі. Раптом небудь я випадково вугільної у вікно і побачу, як вони проїжджають. Або вони навіть приїдуть до мене додому і подарують подарунки всій моїй родині.

Ещё статьи...