Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір про зиму: Опис снігу PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Вже зима. Вчора ввечері вулицю засипав сніг. Спочатку він був не густим, я думав, що він закінчитися скоро. Сніг падав і швидко танув на брудному асфальті. Я йшов вулицею, а падали мені на куртку падали маленькі грудочки снігу. Вони були зовсім непривабливі, не схожі на сніжинки. І відразу танули. Моя куртка зовні стала неприємно мокрою. Цей сніг не був подібний до справжнього. Адже сніг взимку повинен бути білим, пухнастим і красивим. А сніжинки - маленькими візерунками, кришталевими шедеврами. Але сніг наполегливо продовжував падати і кружляти в повітрі. Поступово він перестав зникати на землі. На вулиці навіть виросли невеликі замети. Увечері я пішов у сквер гуляти з собакою і просто відкрив рота від здивування. Навколо білі замети сяяли у світлі ліхтарів. Мокрий бридке сніг змінився. Він став білосніжним дивом. Тепер сніжинки були схожі не брудні грудочки, а чарівні крихітні зірочки. Вони випромінювали прекрасне сяйво. Діти з вереском весело носилися навколо. Вони потопали в заметах і падали в м'які снігові замети. А моя собака зарилася в сніг носом. Виліз він звідти такий смішний, ніби в білому пір'ї, смішно фиркаючи. Все на вулиці просто закотилися від сміху.

Ещё статьи...