Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Школа - це маленьке життя PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Школа - це маленьке життя, яку свого часу проживає кожен дорослий. Це один з основних етапів нашого життя. Все в світі починається з малого, все народжується з малого, а потім виростає: маленький паросток стає великим деревом, струмочок вливається в річку, слова переростають в пропозиції і великі романи, з декількох нот вигадуються великі мелодії. Ось так і ми: починаємо пізнавати життя в школі. А потім, у дорослому житті, спираємося на свій розум і ті знання, які отримали в школі. Таким чином, загальна освіта просто необхідно.
На жаль, у багатьох підлітків ставлення до школи протилежно тому, яким воно має бути. Вони вважають, що в юності потрібно розважатися. Як же змінити цю ситуацію? Потрібно, висловлюючись словами автора тексту, "вчитися любити вчитися". Думаю, що багато залежить від батьків: саме вони повинні переконати дітей, що вчитися необхідно, тому що без знань неможливо вижити у величезному і постійно мінливому світі. Адже кожен з нас мріє про благополучне майбутнє. Але щоб цього досягти, потрібно докласти зусилля, закладаючи фундамент цього майбутнього в школі. Потрібно змінити в першу чергу своє ставлення до навчання: сьогодні я не піду в кіно, а вивчу це і це, але зате потім вступлю до університету, буду знати дві іноземні мови, отримаю гарну роботу. Також потрібно вчитися знаходити цікаве в нудних, на перший погляд, речах. Не любиш біологію - спробуй підготувати додаткове повідомлення або реферат, сходи в ботанічний сад, в музей природи і ти дізнаєшся багато нового і цікавого.
Але необхідно пам'ятати, що завжди потрібно покладатися в першу чергу на себе, а школа допоможе нам, зміцнить сили.

Ещё статьи...