Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Школа - світ нашого дитинства PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Коли мені було сім років, я пішла в школу. Навчалася із задоволенням: мені подобалося читати і рахувати. Подобалися великі коридори, в яких ми грали на перервах, і перша вчителька, схожа на мою бабусю. Подобався великий сад біля школи: навесні він був білим від яблуневого цвіту, а восени - золотим від листя, які ми згрібали в купи, а потім падали в них і шукали холодні кисло-солодкі жовті яблука.
Цікаво було до третього класу. А потім наша сім'я переїхала в нову квартиру на краю міста, школу довелося поміняти. Тут не було яблуневого саду, і коридори були вузькими і слизькими. Стало нудно. Ходила в школу, щоб спілкуватися з однокласниками, веселитися з ними під час уроків. Вчитися не хотілося, про майбутнє не думала. І тільки в десятому класі я зрозуміла, що зробила велику помилку: адже моє доросле життя тільки начінaeтcя, а у мене так мало знань!
Я зрозуміла, що школа - наш другий дім, адже тут ми проводимо велику частину життя. Мета шкільної освіти - підготувати нас до дорослого життя, дати необхідні знання. Я зрозуміла: вчитися треба, якщо ти хочеш чогось досягти в житті. І тоді все вийде - головне: вірити в себе.

Школа - це фундамент нашого життя, на якому і багато в чому завдяки якому ми будуємо наш життєвий "будинок". Я згодна зі словами Сухомлинського: "Школа - це вогнище мудрості"; біля нього ми гріємося, а потім беремо в дальній життєвий шлях іскру знань, тепла і доброти!

Ещё статьи...