Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Вчитель твір PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Любов до дітей, приємна зовнішність, енергійність, емоційність, стійкість, терпіння і наполегливість, почуття відповідальності, відданість улюбленій справі, почуття гумору, багата фантазія, працьовитість, самовіддача, оптимізм, патріотизм ... Цьому списку немає кінця. Думаю, такими якостями має володіти людина, яка хоче бути вчителем. Така особистість здатна закохати в себе учня, викликати інтерес до навчального предмета, бажання дізнаватися щось нове і вміння своєчасно повертатися до пройденого.
На жаль, об'єднати в собі всі ці якості вдається не кожному педагогу.
Нещодавно мені до рук потрапила стара книга під назвою "Коли я знову стану маленьким", її автор - відомий педагог Януш Корчак. Це твір вчить педагогів тому, як краще пізнати душу дитини, закликає бути уважним до дітей, розвивати здібності, прислухатися до їхніх потреб. З передмови мені стала відома трагічна історія автора книги. Під час Другої світової війни Корчак був вихователем будинку сиріт у варшавському гетто. Гітлерівці прирекли нещасних дітей на смерть в печах табору Треблінки. Коли Янушу Корчаку запропонували вибрати: життя без дітей або смерть разом з ними, він без вагань і сумнівів вибрав останнє. "Я не торгую совістю", - відповів мужній педагог. Він пішов на смерть разом зі своїми вихованцями, заспокоював, дбав, щоб у серця малюків не проник жах очікування смерті. Я думаю, що життя Януша Корчака, його подвиг повинні надихати справжнього вчителя.
Може бути, не так важливо, чи володіє вчитель сучасними комп'ютерними технологіями навчання, чи розмовляє на декількох іноземних мовах або має дипломи трьох вузів. На мою думку, головною його якістю має бути любов до дітей!

Ещё статьи...