Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Улюблений вчитель PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему
Я хочу розповісти про свій улюбленого вчителя Вікторії Андріївні. Коли я вчився в п'ятому класі, до нас на урок зайшла незнайома жінка і сказала, що вона - вчитель біології. З тих пір біологія - мій улюблений предмет. Разом з Вікторією Андріївною та учнями нашої школи ми організували живий куточок. Біля школи завжди ростуть квіти - це теж робота Вікторії Андріївни, а шкільний кабінет біології не даремно називають "зеленим кабінетом". На своїх уроках Вікторія Андріївна, насамперед, вчить школярів любити природу, берегти її, бачити прекрасне в навколишньому світі. На уроках дуже цікаво: особливо хлопцям подобається робити всілякі лабораторні роботи, а деякі навіть пишуть наукові роботи з біології в Малій академії наук. Дуже часто ми їздимо в музей природи, в ботанічний сад, анатомічний музей, влітку ходимо в походи. У шкільному кабінеті біології є великий гербарій, зібраний учнями Вікторії Андріївни.
Після закінчення школи я буду поступати на біологічний факультет університету: мрію стати генетиком, вивчати цю непросту, але дуже важливу для людей науку - науку майбутнього. Я вірю, у мене все вийде. І напевно, велика заслуга в цьому Вікторії Андріївни.
Я люблю і дуже поважаю свого вчителя.?

Ещё статьи...