Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Моя улюблена школа PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

У нашій школі я вчуся третій рік. За цей час я дуже полюбила її. У величезній і улюбленою мною школі багато кабінетів і кожен з них проникнуть промінцем добра, тепла і світла. У нашій школі навчаються самі старанні, розумні і здібні учні, а вчать нас найкращі вчителі! У школі проходять не тільки уроки, а й різні заходи, завдяки яким шкільні дні стають яскравішими, радісніше і цікавіше. У нашому класі багато хлопців, і ми завжди намагаємося бути дружними. Всі діти люблять нашу першу вчительку, яка навчила нас старанно писати, швидко, правильно вважати і виразно читати. Тетяна Василівна стала для нас справжнім другом і другою мамою.

Я пишаюся своєю рідною школою і вважаю її особливою. Адже не кожна школа носить ім'я нашого знаменитого земляка адмірала Арсенія Григоровича Головко!

Цього року школі виповнюється 100 років - це знаменна дата для кожного з нас. У столітній ювілей бажаю школі процвітання. А ще нехай кожен вчитель і учень в історії рідної школи залишить пам'ятний слід перемог у різних конкурсах.

Ещё статьи...