Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Школа в моєму житті PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Для мене школа - це другий дім. Тут ми спілкуємося, радимося і дорослішаємо. Для багатьох школа - це щось більше, ніж просто освіту. Недарма дорослі говорять, що шкільні роки - це найкращий час їхнього життя.

Ще в дитинстві людина вирішує, ким йому бути, яку професію обрати. У школі формується характер, складається наше ставлення до навколишнього світу, тут нас вчать логічно мислити. Чим більше людина вчиться, тим він більше розуміє себе, навколишнє оточення, близьких людей.

Я б порівняла школу з величезною бібліотекою, в якій зібрано всі знання, потрібно тільки захотіти і протягнути руку.

Яка вона, школа, в якій я хочу вчитися? Складне питання, який змушує багато про що замислитися. Школа - невід'ємна частина життя, тому дітям в ній має бути добре і затишно. Вона повинна бути світлою, просторою, що спонукає до роздумів.

Зовсім не важливо, як виглядає школа зовні і всередині, головне, щоб нам, учням, подобалися вчителя.

Школа - це не просто будівля. Це світ, в якому ми живемо. Кожен цеглинка цього світобудови важливий. Витягни один, і всі розсиплеться як картковий будиночок. Тому школа повинна бути єдиною і згуртованою.

Ещё статьи...