Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Школа моєї мрії PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Найважливіші роки свого життя людина проводить у школі. Саме тут він знаходить справжніх друзів, визначається у виборі своїх захоплень, вперше стикається з життєвими труднощами і радіє своїм першим перемогам. Школа надовго залишається в серці кожної людини світлим етапом життєвого шляху.

Мені пощастило, адже я вчуся в чудовій першій школі. Ось уже дев'ять років я щоранку з задоволенням відкриваю шкільні двері і поринаю в строкатий, галасливий, галасливий на всі лади світ. Це особливий світ учнів та вчителів, в якому кожен кудись поспішає. Відчуваю, як, переступивши шкільний поріг, опиняюся в цьому потоці і пливу, дотримуючись свій напрямок. Мене не покидає відчуття, що я маленька частинка великого організму, який зветься ШКОЛА.

У моїй школі мені подобається все! Подобаються вузькі сходи, круглі дерев'яні перила, світлі класи, але найбільше - люди. У нас чудові вчителі! Вони не просто проводять уроки, кожен намагається зацікавити своїм предметом. Всі разом і кожен вчитель окремо вчить нас не тільки складати формули, доводити теореми, записувати хімічні реакції, завдяки нашим педагогам, ми осягаємо найважливішу науку: бути чесними, добрими, вміло спілкуватися, по-справжньому дружити.

І якщо хтось скаже, що в місті Абакані є більш сучасні, більш комфортні школи, я не буду сперечатися. Є. Але якщо мене запитають: "Яка вона, школа твоєї мрії?" Я з гордістю відповім: "Це моя рідна школа.

Ещё статьи...