Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему Моя школа PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Школа-це неозорий світ знань. У ній проводять більшу частину часу і навчаються учні. Як важко було дитині, що прийшла в перший клас, своїми маленькими рученятами виводити кожну літеру, кожну циферку, і, як легко йому було знаходити спільну мову зі своїми однолітками. Школа-це велика сім'я, для кожного учня, і, як в будь-якій сім'ї, так і в школі є свої батьки - вчителі. Саме вони вперше навчили нас писати, читати, осягати глибини знань. У школі ми знаходимо справжніх друзів, знаходимо знання і вчимося життя. Школа дає нам опору, дарує тепло і радість. Вчителі присвячують нам душу. Затишну атмосферу школі зраджують стіни, на яких намальовані персонажі дитячих казок. У школі проходить безліч заходів, на яких діти співають пісні, танцюють, розповідають вірші, ставлять акторські постановки. Саме на таких заходах кожна дитина може показати свої таланти іншим. Нашу школу оточує красивий, затишний парк. На території школи є баскетбольний майданчик, різні турніки.

Школа-це одне з найчудовіших часів життя людини. Спогади про неї залишаються найсвітлішими. Іноді я дивлюся на першокласників, і мені так хочеться повернути час і знову вступити в початкову школу, знову пережити радості і негаразди учнів молодших класів. Я дуже люблю свою школу і, напевно, мені буде дуже сумно розлучатися з нею. Я думаю, коли ми виростемо, і у нас вже будуть власні сім'ї, ми з прикрістю будемо згадувати наші дитячі, безтурботні шкільні роки, наш шкільний будинок, в якому було так тепло і затишно і наших однокласників, які стали для нас рідними людьми.

Ещё статьи...