Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Школа в моєму житті PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Школа - це не тільки місце, де ми отримуємо нові знання, але й місце, де знаходимо нових друзів. Кожна людина пам'ятає свій перший день у школі. Цей день - перше вересня. Хвилюючий, святковий, прекрасний день. Саме з того дня я зрозуміла слово «школа», як цікаве захоплюючу подорож у світ знань.

З тих пір кожен день в школі для мене неповторний. Багато близьких і дорогих для себе друзів я знайшла в цьому місці. На кожній перерві спілкуєшся, на кожному уроці дізнаєшся все більше нового і цікавого.

Неповторність моєї школи полягає в тому, що тільки у нас працюють такі чудові, добрі і чуйні вчителі, які здатні знайти підхід до кожного учня. На кожному уроці вони вкладають велику частину своєї душі в нас. Без знань людина не зможе прожити сьогодні ні в одній країні світу. У будь-якій точці Землі цінується людина освічена. Тому наші вчителі кожній дитині допомагають засвоїти новий матеріал не тільки для хороших оцінок, а й для якісних знань.

Спортивні, святкові заходи, естафети, олімпіади, все позакласні гри організовує наша школа, тому наші діти, які навчаються в нашій школі всебічно розвинені.

Я думаю, що всі знання, які ми використовуємо в житті, закладає школа. Ці знання не тільки з підручників, а й такі знання, як етикет, норми поведінки, відповідальність за що-небудь, у тому числі за свої вчинки.

Школу потрібно любити і поважати, адже не можна робити погано тому, що робить тобі добро день у день.

Ещё статьи...