Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуМій улюблений предмет - історія (твір-роздум)
загрузка...
Мій улюблений предмет - історія (твір-роздум) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Наш класний керівник Григорій Іванович - вчитель історії. Григорій Іванович так цікаво розповідає про різні історичні події, про минуле нашої країни, що ми завжди слухаємо його, затамувавши подих. Я полюбив історію. Історію повинен знати кожна людина. Знання історії в житті завжди знадобиться.

Історія в перекладі з грецької мови означає «дослідження, розповідь про минуле». Події минулих років можуть служити хорошим матеріалом для створення творів художниками, музикантами, письменниками. Історія дає можливість ближче познайомитися з історичними особистостями - великими людьми минулого. Знання історії необхідно для того, щоб краще знати свою країну, свій народ та інші народи. Знання минулого допоможе дізнатися про своїх предків, про традиції та звичаї свого народу. А хіба не цікаво все дізнатися про своє місто?! Коли, де і як він виник? Чому так називається? Як з'явилися і чому отримали свою назву такі вулиці, як Римарська, Коцарська, Рибасівська?

Історія - це не мертве минуле. Історія - це процес. Події сьогоднішнього дня завтра стануть історією. Мені подобається вивчати історію

Ещё статьи...