Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Твір на тему: Різдвяні канікули PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Я дуже люблю зимові канікули до і після різдвяного свята. Проводжу я їх вдома, в родинному затишку. У будинку світиться святковими вогниками прикрашена напередодні нового року ялинка. По телевізору показують цікаві фільми. У батьків багато вихідних, ми можемо проводити разом цілі дні. Цьому я радий найбільше. Є час що б разом пограти в ігри, сходити на міську площу до великої святковій ялинці. Там можна взяти участь у розвагах з Дідом Морозом і Снігуркою, покатати на різних святкових атракціонах. Гості в нашому будинку бувають часто, тому сумно не буває ніколи. На Різдво ми з родичами збираємося за столом із смачними стравами, солодощами, а святкову трапезу ми починаємо з куті. Сестра з подружками ворожать зі свічкою: у чашку вони виливають віск, а потім дивляться на застиглу воскову фігурку і тихенько хихикають. Я теж ні сиджу без діла. Ми з друзями колядуємо в Свят-вечір, а вранці рано прокидаємося і ходимо посівати. Потім хвалимося перед батьками надбанням: цукерками і невеликими грошима. Я починаю чекати свята Різдва та різдвяних канікул ще з самої осені, передчуваючи веселий час проводження.

Ещё статьи...