Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Кот Маркіз (художній опис) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Мого кота звуть Маркіз. Це великий красивий дорослий кіт. Він живе у нас вже п'ять років. У Маркіза красива м'яка шерстка, пухнастий хвіст. На круглій голові, як два трикутника, стирчать насторожені вуха. Маркіз вловлює найменший шурхіт. А бачить кіт добре навіть у темряві. Але особливо мені подобаються його довгі вуса. Іноді я, не стримавшись, смикну Маркіза за вус. Кот сердиться, фирчіт, пнеться, піднімає хвіст трубою і летить стрімголов з кімнати. Мама сварить мене за це. А ще мені подобається, як ходить наш Маркіз. Тихо, нечутно. Це тому, що у нього на лапках м'які подушечки. У них ховає Маркіз свої гострі кігті. Маркіз вільно ходить по квартирі, виходить навіть на балкон. А одного разу Маркіз не втримався на краю балкона і впав на землю. Падаючи, перекинувся в повітрі і приземлився на лапи. Схопився, як ні в чому не бувало, і тут же заліз на варте поруч дерево. Сидить на його верхівці, нявкає, а злізти не може. Сусід дядя Саша виніс драбину і зняв Маркіза з дерева. Наш Маркіз - чистюля, постійно вмивається. Я знаю: він, як хижак, очищає свою шкірку, позбавляючись від запаху. І як справжній хижак, Маркіз любить їсти сире м'ясо і сиру рибу. І при цьому жадібно бурчить. А коли кіт ситий і задоволений, то лежить, розтягнувшись на дивані, або грає сам з собою. Ловить свій хвіст. Я люблю гладити Маркіза за вухом, слухати, як він при цьому ласкаво муркоче. А ще люблю грати з ним. Прив'яжу до мотузочці бантик, бігаю з нею по кімнаті, а Маркіз ловить бантик. Він, напевно, думає, що це мишка.

Ещё статьи...