Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуДіма - мій найкращий друг (опис зовнішності людини)
загрузка...
Діма - мій найкращий друг (опис зовнішності людини) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Діма - мій найкращий друг. Він схожий на сонечко, так як його завжди усміхнене обличчя обрамляють яскраво руді кучеряве волосся. «Усмішка на обличчі, що сонце у вікні» - це про нього. Кирпатий ніс весь у ластовинні, на щоках завжди легкий рум'янець. У Діми злегка стирчать вуха, які надають ще більшої шкідливий його зовнішньому вигляду.
Кажуть, що очі - дзеркало душі.
Я з цим повністю згоден. Іскрометні, лукаві очі Діми видають у ньому веселого безжурного людини, яка любить пригоди. Він заводила у всіх наших іграх. При розмові він завжди дивиться в очі співрозмовнику, що говорить про його чесності, щирості та відкритості.
Діма невеликого зростання, що іноді його дуже засмучує, але при цьому він дуже рухливий, бігає швидше за всіх в класі і добре грає в баскетбол, незважаючи на те , що ця гра - для високих.
У мого друга дуже заразливий сміх, який змушує реготати весь клас, і чарівна посмішка, при якій на щоках у Діми з'являються чарівні ямочки.
Голос у нього дзвінкий, і він дуже любить співати, тому бере участь у всіх шкільних концертах.
Хода у Діми стрімка, що видає в ньому рішучого людини. Незважаючи на любов до пригод, зовнішній вигляд у мого друга охайний. У повсякденному житті любить носити джинси, сорочку і светр - одяг, зручне для ігор і розваг.
Мені подобається дружити з Дімою, тому що він справжній друг, веселий і оптимістична людина. Його чарівність притягує до нього людей, і я дуже радий, що він дружить зі мною.

Ещё статьи...