Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуМій брат робить уроки (твір з елементами опису)
загрузка...
Мій брат робить уроки (твір з елементами опису) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

У мене є брат Діма. Йому 9 років, навчається він у 4 му класі. Мій брат дуже тямущий хлопчик, добрий і веселий, допитливий; якщо потрібно, може розсмішити чи посумувати разом з тобою. Ми з ним дружимо. Я про нього можу багато і цікаво розповідати, але хочу повідати про те, як мій братик робить уроки.
У Діми багато хороших якостей, але куди вони зникають, коли мова заходить про уроки? Зупинюся на одному дні. Це був четвер. Діма, як завжди, прийшов після уроків додому. Бабуся нагодувала його і нагадала про домашнє завдання. Але він сказав, що після важкого дня в школі йому треба трохи відпочити, і ліг на ліжко. Тим часом бабуся зібралася на ринок і, йдучи, порадила робити уроки. Тільки вона за поріг, Діма - за комп'ютер. Комп'ютерні ігри тривали, поки не прийшла мама і не нагадала, що у Діми тренування. З тренування наш спортсмен прийшов пізно ввечері втомлений, але мама змусила його робити уроки. Сонний, він дещо як зробив домашнє завдання і ліг спати.
Вночі брат прокинувся, згадавши, що не вивчив вірш. Зрештою мама задала йому прочухана і наказала вивчити вірш.
Вранці у Діми піднялася температура, заболіло горло, і він не пішов до школи. Ось така історія. Правильно говорить народна мудрість: «Справі - час, потісі - час».

Ещё статьи...