Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

ГлавнаяТвори з української літературиТвори на вільну темуОпис трудового процесу, Моя робота в майстерні
загрузка...
Опис трудового процесу, Моя робота в майстерні PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Терпіння і труд все перетруть.
Прислів'я «Трудом славен людина», - так говорять про тих, хто любить трудитися. Ще в школі треба вчитися любити працю. Уроки праці проходять в столярній майстерні, де учні отримують навички виготовлення нескладних предметів. На одному з уроків праці я отримав завдання: зробити дитячу дерев'яну лопатку. Учитель дав мені невеликий шматок фанери, дві планки і круглу палицю для виготовлення ручки. Взявши в руки інструменти, я замислився: з чого почати? Спочатку я вирішив розпиляти планки. Мені знадобляться дві планки по довжині фанери і одна по ширині. Після цього я прибив планки до фанери. Потім взяв круглу заготовку для ручки, розпиляв її з одного кінця і в отриману проріз вставив фанеру з прибитими планками. Щоб фанера не випадала, я прибив її до ручки цвяхами. Вийшла дерев'яна дитяча лопатка. Я був радий, що сам зробив лопатку. На уроці в столярній майстерні я навчився спостерігати, розмічати, а в результаті - майструвати нехай невелику, але, я думаю, потрібну річ.

Ещё статьи...