Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Ліс мого дитинства (твір опис) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Спогади про літо завжди пов'язані з лісом. Вся справа в тому, що літні канікули я проводжу у бабусі в селі. Я, міський житель, з дитинства полюбив ліс.
Сонячним літнім ранком біжу по стежці на зустріч зі своїм другом - лісом. Легко дихається. Весело шумлять молоді берізки. Вони такі ошатні, все в білих сарафанах і зелених покривалах. Здається, берізки подружки ведуть хоровод. А ось і сосни велетні зустрічають мене як старого товариша. Вони, як брати, подають один одному свої гілки лапи. Ото мохів тягне вогкістю, біля підніжжя сосен темно і глухо.
Крізь гілки в сонячний день падають промені сонця і висвітлюють галявини. Ліс відразу стає привітним. На траві грають сонячні зайчики. У повітрі стоїть дивний аромат запашних трав.
А як весело співають у лісі птахи! Про що вони співають, пурхаючи з гілки на гілку?
Поруч можна почути стукіт дятла: невгамовний лісової санітар трудиться, знищуючи шкідників лісу. Крутяться біля дятла спритні синички, підбирають жуків і черв'яків.
А скільки квітів! Лілові дзвіночки, білі ромашки. На квіткових галявинах багата «лісова аптека»: конвалії і деревій, мати й мачуха, материнка і шипшина. Приємний запах розноситься по всьому лісу, ніби в лісі розвели багаття і варять на ньому запашне варення.
Люблю лежати в чистій траві, закинувши за голову руки. Дивлюся у висоту: над вершинами дерев, по блакитному річному небу пливуть і пливуть високі хмари.
Ось так і проведеш цілий день в лісі. Не встигну й озирнутися, а вже пора додому. Ну що ж, до побачення, до скорого побачення, ліс!
І кожне літо я відкриваю для себе все нові краси лісу.

Ещё статьи...