Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Моя улюблена пора року PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Сяє сонце, хвилі блищать,
На всьому посмішка, життя на всьому. Ф. Тютчев У кожної людини є улюблена пора року. Одним подобається зима з її пухнастими снігами, іншим - весна, коли разом з пробудженням природи як би прокидається вся життя. Прекрасним часом року є осінь. Це улюблена пора року А. С. Пушкіна. Саме осінь давала поетові натхнення для написання дивовижних віршів. «І з кожною восени я розцвітають знову» - писав він. Моїм улюбленим часом року є літо. Тепло, квіти, фрукти, канікули, багато вільного часу і, звичайно ж, відпочинок. Ось що таке літо. Скільки планів у кожного! Але, на жаль, цей час швидко минає. Складається таке враження, що чим тепліше дні, тим вони швидше пробігають, несучи з собою прекрасні спогади про літні дні. Кожен день залишає в пам'яті що те хороше, про який будеш потім згадувати холодними зимовими вечорами. Деякі можуть заперечити, що літо швидко набридає, що влітку нудно, бо друзі роз'їхалися, зайнятися нічим. Але це зовсім не так. Навіть якщо ти залишаєшся в місті, ти можеш знайти завжди можливість зайнятися тим, що тобі подобається: музеї, виставки, парк, річка, дача, читання улюблених книг, ремонт у своїй кімнаті, допомогу батькам і багато іншого. Головне - знайти собі справу до душі. Я з нетерпінням чекаю літа, тому що влітку можна відпочити разом з батьками або друзями. Для мене літо завжди асоціюється з морем, з незабутніми подорожами, з виїздами на природу. Майже кожне літо наша сім'я відпочиває в Криму. Неповторна краса природи, цілющість повітря дарують нам незабутні враження на цілий рік. Істинне задоволення отримуєш після відвідування Нікітського ботанічного саду, тому що колекція квітів нікого не може залишити байдужим. Запам'ятовується і приносить задоволення все. Купання в морі і прогулянки по набережній, Бахчисарайський палац і Ластівчине Гніздо. Крим - це особливе місце: воно надихає людей і дає заряд енергії на цілий рік. Літо мені подобається ще й тому, що ми часто з друзями та батьками виїжджаємо на природу, буваємо в лісі. Ліс мене приваблює в будь-який час року, але особливо він гарний влітку. Відпочиваючи в лісі, я завжди згадую вірші російських поетів про природу. Може бути, прогулянка І. Буніна за літнім лісі надихнула його на створення прекрасних рядків: Тим жарче день, тим сладостней в бору Дихати сухим смолистим ароматом, І весело мені було уранці Блукати цим сонячним палатам! Вплив краси природи на душу людини можна порівняти з впливом прекрасної музики, яку я люблю слухати. Я також люблю читати і багато часу влітку віддаю читання улюблених книг. Мені важко сказати, які книги подобаються більше: все залежить від настрою, від стану душі. Іноді хочеться почитати історичні твори або фантастику. Іноді із задоволенням перечитую вірші про кохання. Нерідко записую вподобані вислови в блокнот. Є улюблені книги, до яких звертаюся неодноразово; книги, від читання яких отримую справжнє задоволення. Серед таких книг можу назвати дивовижний роман М. Булгакова «Майстер і Маргарита». Не можу сказати, що мені все зрозуміло в цьому творі, але кожен раз, перечитуючи окремі глави, відкриваю для себе щось нове. Літо проходить швидко. Але сонячні теплі деньки, гарний настрій ще довго не будуть залишати нас. Хотілося б, щоб літо ніколи не закінчувалося. Попереду нас чекає осінь. Але ж осінь - прекрасна пора року, не дарма ж її любив А. С. Пушкін. А Костянтин Паустовський вважав, що «самі м'які й зворушливі вірші, книги і картини написані російськими поетами, письменниками та художниками про осінь». Похмура час! Очей чарівність! Приємна мені твоя прощальна краса. У кожному пори року можна знайти що те чарівне, дивовижне, те, що буде надихати і радувати нас. І будемо пам'ятати про те, що У природи немає поганої погоди, Кожна погода - благодать! Чи дощ, сніг - будь-який час року Треба вдячно приймати.

Ещё статьи...