Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Коляска молодшого брата (діловий опис) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Мій молодший брат Віталік ще зовсім маленький. Поки що він не навчився навіть ходити, а оскільки дітям потрібно часто бувати на свіжому повітрі, ми його возимо в колясці. Коляска мого молодшого брата досить висока, щоб туди не потрапляв пил і бруд від проїжджаючих машин. Чотири широких колеса дозволяють везти коляску навіть по поганій дорозі, а велику кишеню на передній стінці служить зручною сумкою для дрібних речей.
Коляска мого брата синього кольору, в дрібний білий горошок. Всі її металеві частини сині, а пластмасові - білі. Спеціальний відкидний верх над люлькою захищає її від вітру, снігу і дощу, і малюк почуває себе на прогулянці дуже затишно.
У коляски є гальмо - металева планка на пружинах. Це пристосування дозволяє колясці стояти навіть на похилій площині.
Верхня частина коляски кріпиться до нижньої шкіряними ремінцями, які амортизують поштовхи, коли ми веземо малюка по дорозі з ямами і вибоїнами. Завдяки постійному похитування мій галасливий і крикливий брат завжди спить на прогулянці.

Ещё статьи...