Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Кот Тимофій (художній опис) PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

У нас вдома живе чудовий кіт. Його звуть Тимофій. Величезний, рудий в смужку, він схожий на маленького тигра і веде себе відповідним чином: відчуває себе господарем і вдома, і на вулиці. Зате молоко він хлепче з блюдця, як звичайнісінький кошеня.
У Тимофія розкішна густа шерсть і довгий хвіст, який він носить, як прапор, - піднятим високо вгору. Взагалі Тимофій добродушний і ледачий, але коли розсердиться, його вуса починають стовбурчитися в сторони, вуха притискаються до великої лобатою голові і шерсть на загривку встає дибки. До такого не підходь!
Тимофій любить лежати у мене на колінах, коли я готую домашнє завдання або дивлюся телевізор. Він згортається величезним клубком і зрідка поглядає на мене зеленим оком - перевіряє, чи все в порядку.
Коли Тимофію хочеться погуляти, він підходить до дверей і голосно, басом, нявкає. Коли ж він повертається з вулиці, то, навпаки, нявкає дуже тоненьким голоском і жалібно шкребеться у двері, щоб її швидше відкрили.
Більше всього на світі кіт любить молоко і свіжу рибу. Ось який маленький хижак живе в нашій квартирі!

Ещё статьи...