Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Моя улюблена пора року PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

Дванадцять місяців року не дарма діляться на чотири сезони, адже кожен з них по-своєму прекрасний і неповторний. Але я найбільше люблю літо.
Влітку ми з батьками зазвичай їдемо відпочивати на море. Як мені подобається лежати на гарячому жовтому піску під палючим сонцем, а потім - з усіх ніг бігти по березі, щоб з розбігу пірнути в теплі ласкаві хвилі! У самої кромки води ми з братом будуємо фортеці і замки з мокрого піску і черепашок і спостерігаємо, як море злизує їх своїм мокрим блакитним мовою. А вранці ми ходимо по пляжу і збираємо винесені вночі на берег мушлі, крабів і «морські слізки» - відшліфовані морем маленькі кольорові скельця.
Літо мені подобається ще тому, що не потрібно надягати теплі светри, куртки, чоботи. У всьому тілі відчуваєш легкість, і весь час хочеться бігати, стрибати, кататися на роликових ковзанах і велосипеді.
Влітку багато фруктів і овочів, які, дозріваючи, так швидко змінюють один одного, що не встигаєш помічати! Черешні, вишні, абрикоси, сливи, кавуни, дині - ось вже дійсно чарівне достаток! І скрізь навколо зелень, яскраві фарби.
Навіть літній дощ мені подобається. Теплий грибний дощик або злива з бульбашками на калюжах до блиску відмивають курну траву і листя на деревах. Запах розігрітого асфальту змінюється запахом свіжості - хочеться дихати на повні груди! Влітку у мене завжди чудовий настрій, бо гарна погода і безліч вільного часу дозволяють переробити безліч давно задуманих справ.
Спекотне сонце літа я не проміняю ні на осінній листопад, ні на зимове катання з гірки, ні на весняну відлигу!

Ещё статьи...