Рефераты. Скачать реферат

Здесь Вы можете скачать рефераты и сочинения на любую тему

загрузка...
Осінь в нашому парку PDF Печать E-mail
Твори на вільну тему

З приходом осені наш парк перетворюється на якесь казкове королівство. Все навколо стає новим, незнайомим, загадковим. Дерева, які влітку через буйства зелені були однаковими, неймовірно змінюються під пензлем всемогутнього художника на ім'я Осінь. Зелене, золоте, багряне перемішується в парку, як у калейдоскопі моєї молодшої сестрички.
Усюди під ніг вискакують блискучі шоколадні каштани. Вони такі гарні, що їх хочеться лизнути. Як шкода, що вони зовсім не смачні! Але зате мої кишені і кишені моїх товаришів набиті цими гладкими коричневими кульками. А з опалого жолудів, якими усипана дубова алея, я майструю для сестрички кумедних чоловічків.
У парку пахне сирістю, грибами і прілим листям. Як добре, що ця осінь не дощова! Я дуже люблю, коли суха різнобарвна листя шелестить під ногами. Двірники згрібають листя у величезні купи. Нам з друзями подобається стрибати в ці кучугури з листя, поки їх не спалили.
Кущі теж причепурились. Звідусіль звисають яскраві червоні, жовті, чорні ягоди. Буде що подзьобати птахам взимку!
Дрібні осінні квіти всипають клумби і горять маленькими зірочками. А трава вже суха і жовта. Але навіть раптові холоди і низьке темне небо не можуть злякати чарівництво осіннього парку!

Ещё статьи...